Ventspilī Pludmales akvaparks darbu uzsāk 2.jūnijā! [1]

Pludmales akvaparks 2. jūnijā uzsāks savu 17.sezonu. Laika gaitā tas kļuvis par vienu no populārākajām un iecienītākajām atpūtas vietām, kas karstās vasaras dienās ir piepildīta ar ģimenēm un draugu kompānijām, garantējot jautrību, aktīvu atpūtu un ūdens priekus.

Lai nodrošinātu patīkamu un veselīgu atpūtu, gatavojoties šīs vasaras sezonai, Pludmales akvaparkā veikti ikgadējie uzkopšanas darbi, tostarp, tīrīti baseinu segumi un ūdens filtrēšanas sistēma, kā arī pulēta oranžā un dzeltenā slīdene un atjaunota to slīdamība, bet pārģērbšanās mājiņās veikti remontdarbi. Arī atrakcija “sēne”, kas atrodas bērnu baseinā, ieguvusi jaunu krāsojumu. Apmeklētāju ērtībai akvaparkā iegādāts un uzstādīts jauns pulkstenis un termometrs.

Aktīvai atpūtai „Pludmales akvaparks” piedāvā 3 dažādus baseinus. Pie baseiniem ierīkoti 8 un 10 m augsti torņi ar dažādiem slīdkalniņiem – standarta, ģimenes, „turbo", kā arī slīdkalniņu, kas sniedz brīvā kritiena izjūtas, un nobraucieniem ar piepūšamajiem riņķiem. Apmeklētājiem iespējams iznomāt inventāru peldēšanai, guļamkrēslus un bumbas. Mazuļus priecē īpaši viņiem piemērotas atrakcijas - „astoņkājis", „laiva", „varde" un „sēne". Vēsākā laikā pēc peldes baseinos iespējams sasildīties saunās vai burbuļvannās, kurās ūdens temperatūra sasniedz pat +35°C grādus.
Pludmales akvaparka teritorija pielāgota apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām.

“Pludmales akvaparks” būs atvērts apmeklētājiem tūrisma sezonas laikā – no 2.jūnija līdz augusta beigām - katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Vairāk informācijas par Pludmales akvaparku var iegūt www.pludmalesakvaparks.lv un www.ocventspils.lv.

Ienirsim saulainā vasarā Ventspils Pludmales akvaparkā!

COMMENTS

(name)

1 adas 10/23/2019 15:21 Lieliskas ziņas!! Tagad interesē https://www.gribuatpusties.lv/lv/viesnicas-pec-regiona/viesnicas-ventspili , vai jūs varat kaut ko ieteikt?


 
OFFERS OF THE DAY:
Savour breakfast in Riga style! Radisson Blu Rīdzene Hotel
The hotel restaurant «Piramida» is a legendary breakfast spot in Riga, where businessmen, politicians, artists and travelers meet | More
20 EUR
The most popular dish of the summer! Nurmuižas pils
The most popular dish of the summer - Avocado cold soup, which is perfect for hot summer days. | More
Holiday and travel offers 15.07.2025 - 22.07.2025 TRY Active Leisure in Trakai Trakai TIC
TRY: Sailing, Boat trip, Rowing, SUP-boards, Canoeing, Hot air balloon flights, Horse riding, hiking etc. | More
Holiday and travel offers 14.07.2025 - 21.07.2025 PARKING in TRAKAI: for cars, buses Trakai TIC
PARKING in TRAKAI: for cars, buses | More

About us | Advertising | Cooperation | Code of Ethics | Contact us | Copyright | Privacy Policy
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.73165703sec.