Restorāns «Dinner in the Sky» viesosies arī Jūrmalā

Šī gada 23. jūlijā, pirmo reizi Jūrmalā tiks atklāts viens no pasaulē unikālākajiem restorāniem "Dinner in the Sky", kurš, pateicoties lielai popularitātei un apmeklētāju interesei, četru dienu garumā viesosies arī Latvijas kūrortpilsētā. Pasākuma atklāšanā tās viesiem būs iespēja iepazīt ekskluzīvo G.H.MUMM šampanieša protokolu, uzzināt leģendārā šampanieša vēsturi, baudīt vakariņas 50 metrus virs jūras džeza mūzikas pavadījumā un kļūt par ekspertiem šampanieša jomā.

"Dinner in the Sky" ietvaros tās apmeklētājiem tiks piedāvāti vairāki pacēlumi: šampanieša, pusdienu, vakariņu un saulrieta, kuri savstarpēji atšķirsies, gan ar pacēluma ilgumu, gan piedāvātajām iespējām baudīt gastronomiskos labumus. Vakariņu un pusdienu laikā kopā ar viesiem  'debesīs' pacelsies, ne tikai apkalpes locekļi, bet arī šefpavārs. Savu kulināro mākslu šajā reizē viesiem demonstrēs divi augstas klases pavāri - igaunis Mihkels Heinmets, galvenais  "Dinner in the sky" šefpavārs, un populārais restorāna 36. līnijas šepfpavārs Lauris Aleksējevs. Kā arī viesi tiks cienāti un iepazīstināti ar leģendārā šampanieša nama G.H.MUMM tapšanu un ceļu uz sasniegumiem.

"Šampanietis ir unikāls dzēriens, kuru var baudīt ikvienā dzīves situācijā. Tas ar katru gadu ne tikai pasaulē kļūst populārāks, bet tā ražotāji arvien lielāku vērību pievērš šī unikālā dzēriena kvalitātes uzlabošanai, izprotot, ka būtiskākais nav saražotā šampanieša daudzums, bet gan vīna lauku un laika apstākļu izprašana. Svarīgākais ir nezaudēt dzēriena garšas nianses, aromātu, nevis maksimāli ātri saražot lielu partiju. Cilvēki kļūst arvien izglītotāki un arvien vairāk interesējas par to, kā atšķirt kvalitatīvu šampanieti, kāda ir šampanieša vēsture, kāda ir tā izcelsme un stāsts. Tāpēc mums ir milzīgs prieks, ka ar savām zināšanām varēsim dalīties arī pasākuma "Dinner in the Sky" ietvaros, jo G.H.MUMM ir leģendārs nams ar gandrīz 200 gadu vēsturi, līdz ar ko, mums ir par ko stāstīt un ar ko lepoties", stāsta Viktorija Gudino, G.H.Mumm zīmola vadītāja Latvijā.

"Dinner in the Sky" ir unikāls restorāna koncepts, kuru pat ekstravagances eksperts Pascale Le Draoulec iekļāvis World's Most Extravagant Meals (pasaules ekstravagantāko maltīšu) sarakstā. Restorāns jau ir viesojies Brazīlijā, Monako, Indijā un daudzās citās pasaules valstīs. To kā platformu ir izmantojuši bildinājumiem, 50 metrus virs zemes pat ir notikusi laulības ceremonija kā arī citas nestandarta darbības un pasākumi.

Jūrmalā "Dinner in the Sky" viesosies tikai četras dienas, laika posmā no 23. – 26. jūlijam, pēc kā turpinās savu Eiropas tūri, viesojoties Tamperē.

COMMENTS

(name)


 
OFFERS OF THE DAY:
Holiday and travel offers 25.06.2024 - 31.07.2024 Station of Your Summer Vacation Ignalina Ignalinos rajono TIC
Summer is already in full swing, the question arises where to go on vacation. We invite our Latvian brothers to Lithuania, to the Ignalina district in Eastern | More
Latvia
Relax in Junior Suite with view Dome Hotel
Relax in Junior Suite 304 with a bath and view of the Dome Cathedral | More
from 250 EUR

About us | Advertising | Cooperation | Code of Ethics | Contact us | Copyright | Privacy Policy
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13322186sec.