SIXT Latvija, autonoma

SIXT Latvija
sixt.lv
+371 67207121

Filozofija un darba princips

Auto noma Latvijā un visā pasaulē

SIXT ir vairāk nekā 2200 starptautiski auto nomas punkti 105 valstīs. SIXT auto nomas augsta līmeņa nomas pakalpojumi ļaus jums ērti doties ceļā par jūsu vēlmēm un ceļojuma budžetam atbilstošu cenu.

Ja meklējat auto nomas iespējas Eiropā, ar prieku palīdzēsim jums doties ceļā, piedāvājot savus pakalpojumus lielākajās valstīs – Vācijā, Itālijā, Francijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Grieķijā, Spānijā, Portugālē, Polijā, un lidostās, tostarp Frankfurtē, Minhenē, Bergamo, Romā, Barselonā, Parīzē, Tenerifē, Grankanārijā, un daudzās citās pilsētās visā pasaulē.

Latvijā un citās Baltijas valstīs SIXT piedāvā labāko auto nomu tiešsaistē – SIXT autoparkā ir vairāk nekā 1000 dažādu pasažieru un kravas automašīnas - luksus, premium, ekonomiskās, 4x4, bezceļu, pikapi un SUV automašīnas, vieglie kravas automobīļi, kravas autobusi, mikroautobusi un citu veidu automašīnas. SIXT auto nomas autoparkā ir arī biznesa klases automašīnas – BMW, Audi, Mercedes Benz, Lexus, Volkswagen un citu pasaules vadošo automobiļu ražotāju auto, ar kuriem varat doties uz darījuma tikšanos vai izbaudīt izcilu komfortu. Jūsu ērtībām piedāvājam šofera pakalpojumus, limuzīnu servisu, kā arī kravas autofurgonu nomu. Esam vadošais pakalpojumu sniedzējs autoparka ilgtspējas ziņā, piedāvājot plašu hibrīdauto un elektroauto klāstu.

Latvijā SIXT auto nomas punkti atrodas Rīgā, Jūrmalā, Liepājā un Ventspilī.
SIXT auto nomas punkti atrodas visu Baltijas valstu galvaspilsētās – Rīgā, Tallinā un Viļņā, šo pilsētu lidostās un citās pilsētās Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Tartu, Kauņā, Klaipēdā, Druskininkos, Šauļos, kā arī Palangas lidostā.

Veiciet auto rezervāciju SIXT mājaslapā, mobilajā lietotnē (iOS vai Android) vai kādā no SIXT auto nomas punktiem.

SIXT auto noma Latvijā un Baltijā spēs apmierināt visas jūsu prasības!

SIXT piedāvā vispusīgus pakalpojumus – auto abonēšanu, pilna servisa auto līzingu, ilgtermiņa auto nomu un autoparka pārvaldību.

Adreses:

SIXT auto noma Lidosta Rīga

Lidosta "Rīga", Mārupes novads, Rīga
Ielidošanas zāle E

SIXT Radisson BLU Latvija

Elizabetes iela 55, Rīga

Elizabetes 55, Rīga

rent @sixt.lv


SIXT, nomas auto, auto noma, automašīnu noma, limuzīnu noma, premium auto noma, kravas busu noma, mikroautobusu noma, elektroauto noma, Tesla noma, auto līzings, pilna servisa līzings, pilna servisa auto noma, ilgtermiņa auto noma, auto abonēšana
SIXT Latvija video