Hotel Bergs, viesnīca

Hotel Bergs
hotelbergs.lv
+371 67770900

Stils un atmosfēra

Viena no Rīgas arhitektūras un dizaina pērlēm –  pilsētas centrā esošās gājēju pasāžas, Berga Bazāra, pašā sirdī mītošā 2003.gada jūlija sākumā atvērtā pieczvaigžņu boutique viesnīca Hotel Bergs, prestižās viesnīcu alianses Small Luxury Hotels of the World vienīga pārstāve Latvijā, piedāvā 37 plašus, individuāli projektētus un iekārtotus viesu apartamentus (45 – 80m²), elegantas konferenču un sanāksmju telpas, relaksācijas vietas un vienu no Rīgas labākajiem restorāniem ar verandu un vasaras terasi. 

Viesnīca, apvienojot augstus komforta standartus, izsmalcinātu un reizē mājīgu gaisotni, ir piemērota gan īsam, gan ilgstošam uzturēšanās laikam. 

Izbaudiet latviešu mākslu vecmeistaru oriģināldarbos par Bergu dzimtu un mūsdienu gleznās, un unikālo interjeru ar 19. gadsimta arhitektūras un mūsdienu dizainu, kas akcentēts ar Āfrikas etniskajiem elementiem. 

Kopš 2009. gada papildus līdzšinējam pakalpojumu klāstam tiek piedāvāta atpūta un saviesīgi pasākumi viesnīcas Hotel Bergs lauku rezidencē – Rūmenes Muižā, kas atrodas 100 km attālumā no Rīgas. Dažādu aktivitāšu klāsts, mūsdienīgas ērtības, mierpilnā atmosfēra un parocīgā atrašanās vieta ir padarījusi Rūmenes Muižu par galamērķi, ko augstu novērtē viesi no tuvienes un tālienes.

Elizabetes iela 83/85, Rīga, LV-1050

hotelbergs @hotelbergs.lv


Hotel Bergs, boutique viesnīca

Hotel Bergs & Conferences, konferenču centrs

konferenču centrs Hotel Bergs & Conferences